Szlabany
 
 
 
Foto

 

 

SZLABANY PARKINGOWE

 

 

W ramach szerokiego zakresu usług firma Elaremix oferuje sprzedaż i montaż elektromechanicznych szlabanów parkingowych o różnorodnej długości ramion oraz przeznaczonych dla różnej intensywności pracy.

Szlabany parkingowe znajdują  zastosowanie w obiektach przemysłowych, wspólnotach mieszkaniowych, firmach, budynkach publicznych, a także na małych parkingach jaki w wielkich i intensywnie użytkowanych kompleksach parkingowych. Podstawowym elementem szlabanu elektromechanicznego jest motoreduktor napędzany silnikiem elektrycznym prądu stałego o napięciu 24 V, który zapewnia szybką i ciągłą pracę całego urządzenia, oraz elektroniczna centrala sterująca. Polecane przez nas szlabany nie wymagają częstych czynności konserwacyjnych. Naszym Klientom zapewniamy odpowiedni dobór jak najlepszych rozwiązań zarówno jeśli chodzi o małe osiedlowe czy firmowe parkingi jak i wielkie i intensywnie użytkowane powierzchnie parkingowe. Bogata oferta akcesoriów dodatkowych umożliwia dostosowanie naszej oferty do potrzeb każdego użytkownika.

Rozwiązania stosowane przez firmę Elaremix pozwalają sterować bramami nie tylko za pomocą pilota, ale także z telefonu (SMSem, CLIPem, odpowiednimi aplikacjami na smartfony), pętle indukcyjne oraz poprzez inne systemy zainstalowane w obiekcie (np. systemy alarmowe, systemy inteligentnego domu) w ramach integracji różnych systemów.

Firma Elaremix w swoich realizacjach korzysta przede wszystkim z urządzeń takich producentów jak: Came, Beninca, Faac, Nice, BFT. 

 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
45-471 Opole, ul. Krokusów 1
tel./fax. 77 455 08 33, tel. kom. 602 39 99 09
e-mail: info@elaremix.pl